چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۵۴۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ساعت ۱۲:۷
گزارش تصویری؛

مساجد اسفراین رنگ جهاد به خود گرفت + تصاویر

نرگس براتی گفت: در روزهای ماه مبارک رمضان، جهادگران قرارگاه جهادی شهید توفیقیان با برپایی ایستگاه غربالگری سلامت و بهداشت، فرهنگی و تعلیم تربیت به مساجد شهرستان و همچنین نمازجمعه اسفراین رنگ و بوی جهادی دادند.

نرگس براتی، مسئول کارگروه فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های پیام‌نور و آزاد اسلامی اسفراین در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: جهادگران کارگروه فرهنگی در ایام ماه مبارک رمضان و همچنین نماز جمعه با شرکت در نمازجمعه به انجام امور فرهنگی و هنری پرداختند.

وی ادامه داد: این کارگروه با آموزش رنگ و نشانه های پرچم کشور ایران و در نهایت نقاشی کردن پرچم ایران روی دست و صورتشان حس میهن دوستی رابرای کودکان رقم زدند.

براتی در ادامه افزود: همچنین اعضای تیم فرهنگی با برگزاری غرفه‌ای به نام نامه‌ای به امام زمان(عج) با استقبال پرشور منتظران حضرت عصر(عج) مواجه شدند.

سعیده سادات بابایی، مسئول کارگروه سلامت و بهداشت قرارگاه جهادی شهید توفیقیان در ادامه گفت: در ایام ماه مبارک رمضان و همچنین در  بیست ششمین روز از فرودین ماه مصادف با سیزدهمین روز ماه مبارک رمضان تیم 6 نفره از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی اسفراین و با همکاری بسیج جامع پزشکی در مصلی اعظم امام خمینی مستقر و قبل از اقامه نماز جمعه به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نمازگزاران پرداختند که این خدمات شامل غربالگری قند خون و فشارخون و آموزش های مرتبط با کنترل این دو بیماری بود.

 

 

انتهای پیام/ سمیه حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک