یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۴۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ساعت ۲۱:۱

ورود کمیته انضباطی و حقوقی بسکتبال به ماجرای داوری لیگ برتر

کمیته انضباطی و امور حقوقی فدراسیون بسکتبال قبل از دیدارهای رده‌بندی و فینال لیگ برتر اطلاعیه ای صادر کرد.
ورود کمیته انضباطی و حقوقی بسکتبال به ماجرای داوری لیگ برتر,

به گزارش خبرگزاری مهر، کمیته انضباطی و امور حقوقی فدراسیون بسکتبال با توجه به در پیش بودن مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور با انتشار اطلاعیه ای، حساسیت و اهمیت رقابت تیم ها را مورد توجه قرار داد و به ایجاد بستر ‌و فضای فرهنگی در مسابقات پیش رو تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، متن اطلاعیه اول کمیته انضباطی و امور حقوقی فدراسیون بسکتبال به شرح زیر است:

«به اطلاع کلیه بازیکنان، مربیان، کادر فنی و اعضای باشگاهها و تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ می رساند نظر به ضرورت و اهمیت حفظ استقلال و بی طرفی داوران و حمایت همه جانبه از جایگاه آنها و کمیته داوران، کلیه اعضای لیگ مکلفند از هرگونه اظهارنظر مداخله جویانه در فضای مجازی، جراید و فضای حقیقی و رسانه ای که منتهی به تضعیف داوران و تسری حواشی باشد اجتناب نموده تا از این طریق در بهبود کیفیت تصمیمات و استقلال آرا داوران ، همکاری همه حانبه حاصل شود.

در غیر اینصورت و مشاهده و گزارش هرگونه موارد، با خاطیان و متخلفان در کمیته انضباطی فدراسیون وفق قوانین و مقررات برخورد لازم بعمل خواهد آمد.

خاطر نشان می گردد، مسئولیت انتشار اخبار توسط کانون های هواداری و امثالهم که منتسب به تیم ها و باشگاهها می باشند نیز بر عهده باشگاه یا تیم مربوطه است و در صورت مشاهده موضوع در کمیته انضباطی بررسی و با تیم یا باشگاه تحت حمایت برخورد خواهد شد.

در صورتی که تیمی ادعا کند که کانون هواداری یا سایت یا پایگاه خبری در فضای مجازی مربوطه متعلق به تیم نیست از این رو مدیرعامل باشگاه مزبور می بایست از طریق مراجع قضایی و انتظامی نسبت به انحلال کانون یا سایت مزبور اقدام نماید.»

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک