یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۴۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ساعت ۱۲:۱

کشتی و فوتسال به المپیاد ورزشی دانشجویان اضافه شد

به گفته مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، دو رشته فوتسال دختران و کشتی پسران به پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان اضافه شد.
کشتی و فوتسال به المپیاد ورزشی دانشجویان اضافه شد,

به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم علی دوست گفت: با توجه به درخواست دانشگاه‌ها و پیگیری‌های انجام شده رشته فوتسال هم به رشته‌های بخش دختران المپیاد اضافه شد.

مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان ادامه داد: با اعلام آمادگی و حمایت علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی از برگزاری مسابقات کشتی در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی، رشته کشتی آزاد و فرنگی در ۶ وزن المپیکی به مجموع رشته‌های المپیاد اضافه شد.

علی دوست خاطرنشان کرد: این المپیاد در بخش دختران در ۱۰ رشته بسکتبال، والیبال، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو و میدانی، تکواندو، کاراته، تیراندازی و فوتسال و در بخش پسران در ۱۱ رشته فوتسال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو و میدانی، کاراته، تکواندو، تیراندازی و کشتی آزاد و فرنگی برگزار خواهد شد.

طبق اعلام روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور تابستان سال جاری با حضور بیش از ۵۰۰۰ شرکت کننده به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک