پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۴۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ساعت ۱۲:۲۱

افتتاح ۴۳۵ واحد مسکن روستایی در خراسان شمالی

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بجنورد در آیین افتتاح۴۳۵ واحد مسکن روستایی گفت: در حال حاضر بیش از 95 درصد از واحدهای مسکونی در روستاهای این شهرستان با رعایت ضوابط مهندسی ساخته می شود.
افتتاح ۴۳۵ واحد مسکن روستایی در خراسان شمالی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، سعید رئوفی، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بجنورد در آیین افتتاح ۴۳۵ واحد مسکن روستایی اظهارکرد: خوشبختانه مردم روستا نسبت به مقاوم سازی و ساخت بنای مستحکم حساس هستند و از آن استقبال می کنند، به طوری که اکنون در بیش از ۹۵ درصد از واحدهای مسکونی در روستاهای شهرستان با رعایت ضوابط مهندسی ساخته می شود. 

وی گفت: این در حالی است که در ۲ دهه قبل، روستاییان با میلگرد و بتن در ساخت و ساز آشنایی نداشتند اما اکنون به همت بناید مسکن و همراهی مردم شاهد مقاوم سازی منازل هستیم و مردم به سمت مقاوم سازی رفته اند.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بجنورد افزود: خانه های روستاییان با استفاده از تسهیلات بنیاد مسکن مقاوم سازی شده است.

وی با اشاره به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای بازسازی مناطق خسارت دیده از سانحه های مختلف گفت: در بارندگی های خسارت زای سال ۹۸ بسیاری از واحدهای مسکونی دچار خسارت شد که با تسهیلات بنیاد مسکن و نیز حمایت های بنیاد مستضعفان ساخته شده است.

انتهای‌پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک