پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۴۹۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ساعت ۱۳:۰

آغاز عملیات اجرایی یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن

وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد در کل استان‌ها آغاز و برای ساخت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد زمین آماده شده است.
آغاز عملیات اجرایی یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن,

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، رستم قاسمی گفت: برخی از پروژه‌های اقدام ملی پیشرفت ۸ الی ۹ درصدی داشته که این پروژه‌ها با نهضت ملی ادغام شد.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد در کل استان‌ها آغاز شده است و برای ساخت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد زمین آماده شده است. وی افزود: برنامه ما این است تا شهریور ماه عملیات اجرایی ۲ میلیون واحد را شروع کنیم.

وزیر راه و شهرسازی درباره اقدامات این وزارتخانه برای کاهش اجاره بها گفت: اگرچه صنوف و بنگاه‌های املاک زیر مجموعه‌ی وزارت صمت هستند و با همکاری وزارت صمت به ستاد تنظیم بازار بسته‌ای پیشنهادی پرداخت ودیعه مسکن، تعیین سقف اجاره بها و ورود بنگاه‌های مسکن به سامانه‌ی زمین و مسکن ارائه کردیم.

رستم قاسمی در رابطه با زمان ثبت نام مستأجران برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن گفت: در طی ۲ سال گذشته تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت شد و بزودی نیز زمان ثبت نام تسهیلات ودیعه را در سایت زمین و مسکن اعلام می‌کنیم.

وی درباره قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت افزود: بر اساس این طرح به تعدادی از افراد معرفی شده زمین با سند تعلق گرفت و هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک