یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۴۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ساعت ۱۳:۱

حریفان اصلی من در رقابت‌های جهانی به میدان خواهند آمد

آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم تیم کشتی کشورمان با وجود کسب عنوان قهرمانی آسیا معتقد است حریفان اصلی او در رقابت‌های جهانی به میدان خواهند آمد.
حریفان اصلی من در رقابت‌های جهانی به میدان خواهند آمد,

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین محمدیان چندی پیش توانست در رقابت‌های قهرمانی آسیا در مغولستان به مدال طلای وزن ۹۷ کیلوگرم برسد. هر چند او بر این باور است که در رقابت‌های قهرمانی آسیا حریف چندان توانمندی نداشته و به راحتی روی سکوی قهرمانی رفته است. حال با توجه به تعویق بازی‌های آسیایی و در پیش بودن رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲ صربستان، محمد حسین محمدیان هم عزم خود را جزم کرده تا بتواند در این آوردگاه جهانی به میدان برود و بار دیگر شانس خود را برای کسب مدال جهانی محک بزند.

در همین راستا محمد حسین محمدیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رقیب چندان مطرحی در آسیا ندارم چراکه تمامی مدعیان توانمند وزن ۶۷ کیلوگرم از کشورهای آمریکا، روسیه و گرجستان هستند که در رقابت‌های جهانی به میدان خواهند رفت. به هر حال رقابت‌های قهرمانی آسیا هم برای من خوب بود و توانستم ضمن حضور در یک میدان آسیایی به مدال طلا برسم.

وی افزود: البته رقابت‌های قهرمانی آسیا با توجه به اظهارات کارشناسان که معتقد بودند مثل یک تورنمنت تدارکاتی برای تیم ملی کشورمان بود، این میدان قاره‌ای یکی از میادین مؤثر در رنکینگ اتحادیه جهانی است. ضمن اینکه تیم ایران در حالی در این مسابقات قهرمان شد که نفراتی جوان و آینده دار را در ترکیب خود داشت.

محمدیان ادامه داد: با توجه به لغو برگزاری بازی‌های آسیایی در سال ۲۰۲۲ تمام تمرکز من روی مسابقات قهرمانی جهان است. ضمن اینکه رقابت‌های بین المللی جام تختی که تأثیر زیادی در چرخه انتخابی تیم ملی دارد نیز خرداد ماه برگزار می‌شود که امیدوارم در این رقابت‌ها هم موفق باشم و به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی برسم.

وی در خصوص برنامه‌هایش برای حضور در میادین پیش رو گفت: در وهله اول باید سعی کنم با بهترین شرایط در اردوهای تیم ملی حاضر شوم و در واقع صدردرصد فکر و ذهنم را معطوف تمرین و رسیدن به تیم ملی کنم. ضمن اینکه مثل همیشه در اختیار کادر فنی هستم تا هر تصمیمی که مربیان اتخاذ کنند به آن عمل کنم. به همین دلیل با تمام وجود منتظر تصمیم کادر فنی هستم که چه تورنمنت یا میدانی را برای من در نظر گرفت اند. فقط امیدوارم با تلاش هر چه بیشتر به دوبنده تیم ملی برسم و باز هم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

محمدیان در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه با اجرای دقیق چرخه انتخابی تیم ملی شاهد رعایت عدالت در روند انتخاب ملی‌پوشان و اعزام آنها به مسابقات مختلف بودیم. نیاز به توضیح نیست چراکه همه دیدند بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی همه نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا شدند. این روند خیلی مهم و با ارزش‌تر است که امیدوارم همچنان تا رقابت‌های جهانی و بازی‌های المپیک تداوم داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با توجه به لغو برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ چین خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی صربستان آماده می‌کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک