دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۴/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۴۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ساعت ۱۴:۰

پرسپولیس فرصت یک پاس اشتباه هم ندارد/ سپاهان اسیر تاکتیک خود!

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به انگیزه پایین بازیکنان این تیم برای تکرار قهرمانی گفت: پرسپولیس دیگر حتی فرصت یک پاس اشتباه را هم ندارد.
پرسپولیس فرصت یک پاس اشتباه هم ندارد/ سپاهان اسیر تاکتیک خود!,

محمد برزگر در گفتگو با خبرنگار مهر، تقابل پرسپولیس و سپاهان را همچون همیشه جزو یکی از مهم‌ترین دیدارهای فوتبال باشگاهی کشور دانست. بازیکن پیشین پرسپولیس در این باره گفت: بازی دو تیم همیشه حساس بوده است و امسال هم دوباره از جنبه‌های مختلف با اهمیت شده است. جایگاه تیم‌ها در جدول و افت محسوسی که آنها نسبت به فصل گذشته داشته‌اند باعث شده تا انگیزه‌هایشان برای خودنمایی در این بازی افزایش پیدا کند.

او درباره سپاهان افزود: این تیم بعد از استقلال رقیب سنتی مهم پرسپولیس بوده است. مطمئنم یکی از بازی‌های تاکتیکی فصل را خواهیم دید. کادر فنی هر دو تیم فوتبال را روی زمین برنامه‌ریزی می‌کنند و همین کافی است تا یک بازی خوب ببینیم.

برگزار از شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت و تحقق آن را منوط به تمرکز بازیکنان پرسپولیس دانست و یادآور شد: پرسپولیس هیچ امتیازی نباید بدهد. آنها حتی فرصت برای یک پاس اشتباه هم ندارند. یحیی گل محمدی بیشتر از اینکه در هفته‌های پایانی بخواهد روی استراتژی بازیکنانش تمرکز کند کافی است کارهای ذهنی انجام دهد.

«نقطه قوت سپاهان خط حمله این تیم است». برزگر با گفتن این جمله به بیان جزئیات فنی بیشتر از شاگردان محرم نویدکیا پرداخت و تصریح کرد: آنها پاس‌های کوتاه زیادی را برای نفوذ به عمق حریف می‌دهند. راهکار سپاهان کاملا اروپایی است اما وقتی توپ را از دست می‌دهند دفاع منطقه‌ای خوبی را نمی‌توانند انجام دهند و اسیر تاکتیک خودشان برای پس گرفتن توپ می‌شوند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شانس این تیم برای کسب عنوان قهرمانی تاکید کرد: پرسپولیس کار خیلی سختی دارد. آنهادر طول فصل مفت امتیاز دادند. نمی‌خواهم وارد بحث دو امتیاز معیشتی به استقلال هم بشوم چون فکر می‌کنم قهرمان باید تمام این بهانه‌ها را هم رد کند و بتواند امور فنی خود را جلو ببرد.

برزگر درباره انگیزه پایین بازیکنان پرسپولیس برای تکرار قهرمانی‌های خود تصریح کرد: حذف از لیگ قهرمانان آسیا و خروج زودهنگام از جام حذفی روی امور پرسپولیس تأثیر منفی گذاشت. پرسپولیس در زمین بی دقت بود و بیرون از مستطیل سبز هم حاشیه فراوان داشت.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم به مشکلات پرسپولیس اشاره کنیم مهم‌ترین آن مربوط به عوامل بیرونی می‌شود. تغییر مدیریت در پرسپولیس خیلی دیر انجام شد. مدیر قبلی راحت رفت و مدیر جدید نیاز به زمان داشت تا امور را برآورده کند. یک تیم در یک فصل مگر چقدر زمان دارد که بخواهد به این مسائل هم به خوبی رسیدگی کند. پرسپولیس اسیر حاشیه‌ها شد وگرنه پتانسیل فنی آنها بسیار بالا است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک