پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۵۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ساعت ۱۴:۳۰

نکاتی از قهرمانی استقلال/ اولین‌هایی برای مجیدی و آجورلو

تیم فوتبال استقلال با پیروزی بر فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست یافت که این چهارمین قهرمانی آنها در این مسابقات است.
نکاتی از  قهرمانی استقلال/ اولین‌هایی برای مجیدی و آجورلو,

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال با پیروزی بر فولاد در هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر قهرمانی‌اش در فصل بیست و یکم را تثبیت کرد تا در ۳ هفته پایانی دیدارهای این تیم جنبه تشریفاتی به خود بگیرد. این چهارمین قهرمانی آبی پوشان در ادوار مختلف این رقابتها، اولین قهرمانی با هدایت فرهاد مجیدی و اولین قهرمانی با هدایت یک مربی به جز امیر قلعه نویی بود.

تیم استقلال پیش از این ۳ بار طعم قهرمانی در ادوار مختلف این رقابتها را چشیده بود که هر ۳ بار امیر قلعه نویی هدایت این تیم را بر عهده داشت و فرهاد مجیدی موفق شد نام خودش را بعد از قلعه نویی به عنوان دومین مربی که استقلال را قهرمان لیگ برتر کرده ثبت نماید.

مجیدی در حالی دومین مربی قهرمان استقلال در لیگ برتر شد که اولین فردی بود که قهرمانی با استقلال را به عنوان بازیکن و مربی در دو فصل متفاوت تجربه کرده است که این هم رکوردی منحصر به فرد برای فردی است که در این فصل همه رکوردها را با استقلال جابجا کرد.

قهرمانی استقلال در لیگ بیست و یکم برای مصطفی آجورلو مدیرعامل این باشگاه هم یک ویژگی خاص ایجاد کرد تا مدیر آبی‌ها هم تنها مدیر در فوتبال ایران باشد که قهرمانی را با دو باشگاه مختلف در سمت مدیرعامل تجربه کرده باشد.

آجورلو یکبار در فصل سوم لیگ برتر در نقش مدیرعامل با باشگاه پاس قهرمانی لیگ برتر را تجربه کرد و این بار نیز در فصل بیست و یکم این مسابقات به عنوان مدیرعامل استقلال به این افتخار رسید.

پیش از آجورلو نیز مدیرانی مثل محمد حسین قریب، امیررضا واعظ آشتیانی و علی فتح الله زاده در نقش مدیرعامل، قهرمانی با استقلال را تجربه کرده بودند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک