سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۷۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ساعت ۲۱:۱

محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات آخر هفته اعلام شد/ ممنوعیت تردد در جاده چالوس و هراز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات پایان هفته جاری را تشریح کرد.
محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات آخر هفته اعلام شد/ ممنوعیت تردد در جاده چالوس و هراز,

سرهنگ احمد شیرانی درباره محـدودیت‌های ترافیکی پایان هفته‌ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس محدودیت‌هایی که برای آخر هفته جاری اعمال شده تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز (چهارشنبه) تا ساعت ۶ صبح روز شنبه چهارم تیرماه از مسیرهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه همچنین مسیر تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است که البته تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

وی افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از مسیر کرج - چالوس کماکان ممنوع است همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه سوم تیر از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت  اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: تردد همه تریلرها از مسیر هراز همچنان ممنوع است و تردد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز (چهارشنبه) همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه دوم و سوم تیر از مسیر هراز ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه سوم تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ شیرانی خاطرنشان کرد: اجرای محدودیت‌های اعلام شده منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو می شود.

 

ایرنا/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر