سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۷۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ساعت ۱۰:۱

تأثیر تعطیلی دوشنبه بر ترافیک صبحگاهی معابر پایتخت

معاون عملیات پلیس راهور تهران با بیان تأثیر تعطیلی ادارات بر ترافیک صبحگاهی شهر تهران گفت: با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه شوند.
تأثیر تعطیلی دوشنبه بر ترافیک صبحگاهی معابر پایتخت,

سرهنگ محمد رازقی افزود: دیروز کارگروه ویژه آلودگی هوا در شهر تهران تشکیل شد که ماحصل آن تعطیلی امروز ادارات پایتخت بود.

وی گفت: روزانه ۲۰ میلیون سفر درون شهری در شهر تهران به وقوع می‌پیوندد که ۶/۳۵ از این ترددها سفرهای شغلی است که امروز خبری از این سفرها در معابر نیست.

رازقی ادامه داد: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت صورت پذیرفت، در اکثر معابر شهر تهران مانند بزرگراه شهید زین الدین، بزرگراه بابایی، بزرگراه یادگار امام (ره)، بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه صدر، شیخ فضل الله، خیابان آزادی و نواب، بزرگراه شهید همت، شهید حکیم، بزرگراه هاشمی رفسنجانی، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی، شهید چمران و آزادراه که همه روزه شاهد حجم بالای ترددها و ترافیک صبحگاهی در آنها بودیم، امروز صبح ترافیک روان و در حال حرکتی را دارند.

وی افزود: با توجه به اینکه اصناف و بازار شهر تهران تعطیل نیستند ترافیک صبحگاهی امروز دوشنبه با تأخیر شروع خواهد شد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران برخی رانندگان فکر سرعت و سبقت را در این معابر به ذهن خطور دهند و از خلوتی سطح شهر جهت زودتر رسیدن استفاده کنند و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی را داشته باشند که به این دسته از رانندگان توصیه می‌گردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می‌باشند پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبحگاهی شهر تهران تردد نمائید.

 

مهر/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک