سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۸/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۷۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ساعت ۹:۴۵

جنجال در اردوی تیروکمان/ ابهام در اعزام کامپوند به قونیه بیشتر شد

با اختلافات پیش آمده و خط خوردن ۲ کماندار احتمالا سایر ملی‌پوشان کامپوند در اردو غایب خواهند بود.
جنجال در اردوی تیروکمان/ ابهام در اعزام کامپوند به قونیه بیشتر شد,

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز دوشنبه بود که ۵ کماندار تیم ملی کشورمان در اعتراض به وضعیت اردوها، انتخابی تیم ملی، عملکرد کادر فنی و ... اعتراضات خود را مطرح کردند.

این کمانداران تاکید داشتند توجه فدراسیون فقط به دو ورزشکار کامپوند است به همین دلیل عنوان کردند تا زمانی که شرایط اردو مناسب نباشد حاضر نیستند به تمرینات تیم ملی برگردند. در حالی که قرار بود ۴ ملی‌پوش کامپوند در بخش زنان و ۴ ورزشکار در بخش مردان به بازی‌های کشورهای اسلامی به میزبانی قونیه اعزام شوند اما ستاد برگزاری بازی‌ها تعداد نفرات را کاهش داد و همین اعتراض ورزشکاران کشورمان را به دنبال داشت.

با کاهش این تعداد به ۳ ورزشکار و اینکه کمانداران اعلام کرده بودند در صورتی که فدراسیون نام یکی از آنها را خط بزند در اردوهای تیم ملی حاضر نمی‌شوند و به بازی‌های کشورهای اسلامی هم اعزام نخواهند شد مشخص نیست تکلیف تیم اعزامی به چه صورت خواهد بود هر چند فدراسیون اسامی ورزشکاران خود را اعلام کرده و ثبت‌نام هم انجام شده است.

لیست تیم ملی برای شروع تمرینات روز سه‌شنبه اعلام شد که در این لیست نام ویدا حلیمیان و حمزه نکویی ۲ کماندار معترض به چشم نمی‌خورد. قرار است اردوها از روز شنبه شروع شود اما باید دید با وضعیت پیش آمده کمانداران معترض حاضر به شرکت در اردو هستند یا خیر؟ و اینکه در صورت غیبت کمانداران کدام ورزشکاران به بازی‌های کشورهای اسلامی اعزام خواهند شد؟ از طرفی فدراسیون تیراندازی با کمان هم در خبر دعوت به اردو تاکید داشته عدم حضور در اردو به منزله انصراف است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک