شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱/۲۸/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۳۵۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ساعت ۲۱:۰

همکاری ۱۴۰ هزار نخبه داوطلب با هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره دریافت عالی‌ترین نشان صلیب سرخ توسط این جمعیت گفت: ۱۴۰ هزار نخبه داوطلب با هلال احمر همکاری دارند.
همکاری ۱۴۰ هزار نخبه داوطلب با هلال احمر,

 پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال‌احمر در مراسم گرامیداشت روز جهانی داوطلب اظهارداشت: واژه داوطلبی، همبستگی و احسان کلمات ارزشمندی است که بیش از صد بار در قرآن به آن اشاره شده است و این موضوع در مفاهیم دینی ما به جد مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: هلال احمر امسال عالی‌ترین نشان صلیب سرخ را دریافت کرد و خدمات داوطلبانه ما در جهان هیچ‌مرزی ندارد. همچنین در حال حاضر تعدادی از مدیران ما موفق به اخذ کرسی‌های صلیب سرخ شده‌اند.

رئیس جمعیت هلال احمر ادامه داد: امسال در اربعین نسبت به سال ۹۸ حدود ۵ برابر منابع و نیرو تزریق کردیم و هم افزایی با دستگاه‌های مختلف افزایش یافت که خوشبختانه سبب افزایش کیفیت ارائه خدمات شد.

کولیوند با اشاره به اینکه هلال احمر دو میلیون داوطلب دارد، افزود: ۶۰۰ هزار نفر از این داوطلبان را جوانان و ۱۴۰ هزار نفر را نخبگان تشکیل می‌دهند.

وی تاکید کرد: اقدامات هلال احمر محدود به امدادرسانی و امور بهداشتی و درمانی‌نیست و در هر جایی کاری بر زمین مانده باشد، هلال احمر آماده است تا گره گشایی کند.

وی بیان داشت: امسال افزایش تعداد داوطلبان را مد نظر قرارداده‌ایم و برنامه‌های خوبی در این راستا در دست اقدام است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر گفت: هلال احمر در حوزه توانمندسازی جامعه نیز فعال شده و در صدها محله کم برخوردار کشور با بکارگیری ظرفیت‌های موجود به کمک مردم کم بضاعت شتافته است تا بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهد و گامی مؤثر در عرصه عدالت اجتماعی بردارد.

کولیوند خاطر نشان کرد: از طرفی هلال احمر بر اساس شعار سال نیز توانسته تولیدات بسیار مطلوبی داشته باشد و شاهد هستیم که فدراسیون جهانی برای کمک رسانی به سایر کشورها از محصولات تولید شده هلال احمر خریداری می‌کند و برای آسیب دیدگان می‌فرستد. امری که موجب اشتغالزایی و خلق ثروت در کشور می‌شود.

 

مهر/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک