.myDiv{ margin: center; width: 50%; }
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۳/۲۴/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۴۹۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ساعت ۱۰:۴۵

انفجار در بخش آی‌سی‌یو ‌بیمارستان امام سجاد یاسوج با یک ‌کشته و‌ ۸ مصدوم + تصاویر

مدیر داخلی بیمارستان امام سجاد یاسوج از انفجار در بخش آی‌سی‌یو ‌بیمارستان امام سجاد یاسوج خبر داد و گفت: در این حادثه ‌یک نفر کشته و‌ ۸ نفر ‌مصدوم شدند.
انفجار در بخش آی‌سی‌یو ‌بیمارستان امام سجاد یاسوج با یک ‌کشته و‌ ۸ مصدوم + تصاویر,

به گزارش عصر اترک به نقل از تسنیم، شهرام پادیز درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: انفجار کپسول آتش‌نشانی در سالن انتظار بخش آی‌سی‌یو در بیمارستان امام سجاد یاسوج منجر به مرگ یک همراه (آقا) بیمار 37 ساله شد.

وی با بیان اینکه 8 نفر دیگر (دو خانم و شش آقا)  در این انفجار ‌که در سالن انتظار این بخش بودند نیز مصدوم ‌شدند که هم‌اکنون تحت درمان قرار دارند، افزود: علت این انفجار از سوی کارشناسان بیمارستان در دست بررسی است.

‌مدیر داخلی بیمارستان امام سجاد یاسوج در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم درباره اینکه آیا تاریخ انقضای این کپسول آتش نشانی تا سال 1402 بوده است، تصریح کرد: دلیل انفجار آن مشخص نیست و باید به طور دقیق بررسی شود، باید برای بررسی این اتفاق دوربین‌ها به‌طور دقیق بررسی شوند و بعد اظهارنظر قطعی کرد.

مصدومان انفجار ترخیص شدند

محمد غلام‌نژاد رئیس دانشگاه علوم پز‌شکی یاسوج نیز با حضور در بیمارستان امام سجاد یاسوج درباره ‌جزئیات این حادثه گفت: ساعت 16 عصر امروز ‌یک کپسول آتش‌نشانی جلوی درب بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ منفجر شد که ‌در پی این انفجار جوان 37 ساله همراه بیمار کشته و 8 نفر دیگر ‌مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه مصدومیت این افراد سطحی بود که پس از اقدامات درمانی ‌ترخیص شدند، افزود: علت انفجار به شکل دقیق هنوز مشخص نیست.‌

عیادت معاون استاندار از مصدومان

سید‌جواد هاشمی‌مهر معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز با حضور در بیمارستان ضمن بازدید از محل این انفجار، از مصدومان این حادثه نیز عیادت کرد. از مصدومان این حادثه بازدید کرد.

وی در این بازدید از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی خواست فورا علت حادثه با بررسی دوربین‌های محل حادثه اعلام کنند ‌و نسبت به ‌امکانات ایمنی حساسیت بیشتری داشته باشند.

بیمارستان , استانداری کهگیلویه و بویراحمد , بیمارستان , استانداری کهگیلویه و بویراحمد , بیمارستان , استانداری کهگیلویه و بویراحمد , بیمارستان , استانداری کهگیلویه و بویراحمد , بیمارستان , استانداری کهگیلویه و بویراحمد , بیمارستان , استانداری کهگیلویه و بویراحمد , بیمارستان , استانداری کهگیلویه و بویراحمد , بیمارستان , استانداری کهگیلویه و بویراحمد ,

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر