پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰/۴/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۶۸۱۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ساعت ۱۱:۳۱

گفتگوی مهر با خواهر و برادری که در مسابقات جهانی مدال گرفتند

تیم میکس تیراندازی به اهداف پروازی ایران با ترکیب یک خواهر و برادر توانست اولین مدال در سطح جهانی این رشته را کسب کند و به کسب سهمیه المپیک امیدوار باشد.
گفتگوی مهر با خواهر و برادری که در مسابقات جهانی مدال گرفتند,

به گزارش عصراترک به نقل از مهر، مسابقات جام جهانی تیراندازی به اهداف پروازی به مدت یک هفته در آلماتی قزاقستان برگزار شد. در پایان این رقابت‌ها تیم میکس ایران متشکل از مرضیه و محمد حسین پرروش نیا با کسب امتیاز ۱۳۷ بر سکوی سوم این رقابت‌ها ایستادند تا به این ترتیب تیراندازان اهداف پروازی ایران صاحب اولین مدال خود در سطح دیدارهای جهانی شوند.

مرضیه پرورش نیا بعد از کسب این مدال با ارزش گفت: از کسب این مدال بسیار خوشحال هستم و حس بسیار خوبی دارم. این تازه اول راه ما است و امیدواریم بتوانیم در آینده هم مدال‌های رنگارنگی را در این رشته به دست بیاوریم.

تیرانداز ملی پوش کشورمان خاطرنشان کرد: امیدواریم این مسیر بتواند به کسب سهمیه المپیک برای ما کمک کند. ما برای کسب این مدال خیلی زحمت کشیدیم. جا دارد از زحمات پدر و مادرم در این مسیر تشکر کنم و مدالم را تقدیم آنها می‌کنم.

محمد حسین پرورش نیا هم به عنوان عضو تیم میکس پروازی ایران بعد از کسب نشان مشترک برنز جام جهانی قزاقستان در کنار خواهرش گفت: جواب زحمات خودم را گرفتم. از مرضیه هم تشکر می‌کنم. ما در راندهای آخر وضعیتمان بهتر شد و توانستیم در تیرهای پایانی امتیاز گرفته و این مدال را بگیریم.

وی تاکید کرد: ما به کسب این مدال بسنده نخواهیم کرد و امیدواریم در بازی‌های آسیایی و مسابقات قهرمانی آسیا هم بتوانیم رنگ این مدال را بهتر کنیم و در نهایت بتوانیم سهمیه المپیک را کسب کنیم.

پرورش نیا ادامه داد: هر چند کسب سهمیه المپیک سخت است و باید در این مسیر تلاش بیشتری انجام دهیم.

ملی پوش تیراندازی به اهداف پروازی ایران بیان کرد: پدر و مادر ما یکی از حامیان اصلی ما در مسیر کسب این مدال بودند. دستشان را می بوسم. امیدوارم در مسابقات بعدی با مدال‌های بهتر و رنگ بهتر جواب زحمات آنها را بدهم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر