پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰/۴/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۸۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ساعت ۲۱:۷
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد:

راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تخصصی قارچ‌شناسی در خراسان شمالی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تخصصی قارچ‌شناسی پزشکی در بیمارستان امام رضا(ع) بجنورد خبر داد.
راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه تخصصی قارچ‌شناسی در خراسان شمالی,خراسان شمالی+بجنورد+جواد شاهین فر+دانشگاه علوم پزشکی+آزمایشگاه قاارچ شناسی

به گزارش بجنا به نقل از مهر، جواد شاهین فر اظهار داشت: این آزمایشگاه با اعلام نیاز و با توجه به اهمیت تشخیص زودهنگام عفونت‌های قارچی، در بیمارستان امام رضا (ع) بجنورد و با هدف برطرف کردن نیازهای تشخیصی و درمانی بیماری‌های قارچی و جلوگیری از ارجاع بیماران به استان‌های همجوار راه اندازی شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به اینکه تا پیش از افتتاح این واحد، نمونه‌های قارچی به مراکز درمانی خارج از استان ارسال می‌شد، افزود: زین پس آزمایش تمام نمونه‌ها در استان، با تعرفه دولتی بررسی و با سرعت، دقت و کیفیت مناسب در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی این واحد موجب تسهیل خدمات‌رسانی به بیماران می‌شود، ادامه داد: در این واحد آزمایشگاهی تمامی تست‌های تشخیصی شامل آزمایش مستقیم و کشت نمونه‌های قارچی انجام می‌شود.

شاهین‌فر یادآوری کرد: تلاش مجموعه سلامت در استان تسهیل و ارتقای خدمات رسانی به مردم و رفع مشکلات درمانی بیماران است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر