یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۳۳۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۹/۱۶ - ساعت ۱۱:۱۷
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

مخالفتم با دولت دروغ بزرگ سال است/حامی تر از من برای دولت وجود ندارد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حامی تر از من برای دولت روحانی وجود و مخالفتم با دولت دروغ بزرگ سال است.
مخالفتم با دولت دروغ بزرگ سال است/حامی تر از من برای دولت وجود ندارد,مخالفت دولت+ حامی دولت+ جاده مرگ + قاسم جعفری+ اترک نیوز
به گزارش اترک نیوز، قاسم جعفری، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به اینکه استعفا شما حواشی مبنی براینکه شما مخالف دولت هستید دراستان ایجاد کرده و اینکه چرا شما در دولت قبل در رابطه با این جاده اعتراض نکرده و دراین دولت اعتراض می کنید، اظهار کرد: این دروغ بزرگ سال است که بنده مخالف دولت هستم .
نماینده مردم بجنورد،راز و جرگلان،گرمه و جاجرم ،مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با رسانه ای کردن استعفا خود در صورت به نتیجه نرسیدن حوادث خونین  پروژه محور بجنورد به گلستان تا پایان سال اظهارکرد: کار من اجرایی نیست و این استعفا باید از سوی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان مطرح می شد نه من .
جعفری گفت: ما باید در قبال این حوادث مسئولیت پذیر باشیم و به عنوان نماینده مردم این منطقه باید حق موکلینم را بگیریم و اگر نمی توانم این منصب برای من جایی ندارد . وی  بر صداقت خود با مردم استان تاکید کرد و اظهار کرد: در حادثه اخیر محور بجنورد به جنگل گلستان که  منجر به کشته شدن 10 نفر و بیش از 60 نفر مجروح شد بیشتر افراد غیر بومی بودند و از شرایط راه خبر نداشتند.
وی اظهار کرد: حامی تر از من برای دولت 'روحانی' وجود ندارد و من حرف های خود را با صداقت تمام به دولت می زنم ،این را ادعا می کنم و پایش هم هستم.
وی ادامه داد: دروغ دوم هم این است که من در دولت گذشته  انتقاد نمی کردم چرا اتفاقا انتقادم از دولت قبل خیلی شدیدتر بود.
جعفری یادآور شد: چراکه در دولت دهم با پیگیری های من، وزیر راه و شهرسازی به استان خراسان شمالی سفر کرد  طرح چهار خطه کردن محور بجنورد- جنگل گلستان در فهرست پروژه های مهر ماندگار قرار گرفت.
وی افزود: همچنین در دولت یازدهم هم با پیگیری های من وزیر راه و شهرسازی به این استان سفر کرد و قول هایی داد که اکنون پیگیر اجرایی شدن این وعده ها هستیم.
جعفری افزود: ضمن رعایت حرمت دیگران، حرف های خود را می زنم و با هیچ کس تعارف ندارم.
 وی خاطرنشان کرد: جمله معروف من در زمان انتخابات این بود که کارنماینده پاچه گیری نیست تا جایی که ممکن است از مسیر تعامل کارم را پیش می برم این یک وظیفه است و اگرهم جایی می بینم مراحل امر به معروف و نهی از منکر و مراحل قانونی را طی کردم و نتیجه نداده فریاد می زنم.
وی افزود: براین اساس به عنوان نماینده مردم بجنورد با جدیت پیگیر جاده بجنورد به گلستان هستم و دراین راستا مقرر شده طی هفته آینده با وزیر راه و شهرسازی  جلسه ای داشته باشم تا به بررسی نهایی برسیم.
وی بر منصفانه عمل کردند باتوجه به شرایط خاص دولت در شرایط کمبود منابع مالی تاکید کرد وگفت: دراین محور دو قطعه بسیار حادثه خیز وجود دارد که با جدیت پیگیر به نتیجه رسیدن آن تا پایان سال هستم. 
انتهای پیام/ ب
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک