جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۵:۵۰ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۱۰ - اذان مغرب:۱۷:۵۱:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۳۴۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ - ساعت ۱۴:۴۰
مدیر کل منابع طبیعی خراسان شمالی خبر داد:

قول سازمان ملل متحد بر اعطای اعتبارات به صندوق های پس انداز خرد

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی از قول مسئول برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ایران بر اعطای اعتبارات به صندوق های پس انداز خرد جوامع محلی تحت مدیریت طرح ترسیب کربن در منطقه اسفراین خبر داد.
قول سازمان ملل متحد بر اعطای اعتبارات به صندوق های پس انداز خرد,منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی+ ترسیب کربن+سئول برنامه توسعه سازمان ملل

موسی صابری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار اترک نیوز، اظهار کرد: اجرای طرح ترسیب کربن در خراسان شمالی در مناطق بیابانی شهرستان اسفراین از اردیبهشت ماه سال جاری با اهدافی از جمله مدیریت یکپارچه حفاظت از منابع آب و خاک همچنین تقویت اقتصاد جوامع محلی این مناطق آغاز شد.
صابری با اشاره به اینکه اخیرا مسئول برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ایران از روند اجرای این پروژه در اسفراین بازدید کرد و از پیشرفت فیزیکی برنامه ها در این منطقه ابراز خرسندی کرد، افزود: طی هشت ماه گذشته در این مناطق 30 گروه توسعه روستایی با 499 نفر عضو فعال شده اند.
وی همچنین عنوان کرد: در این مناطق تحت مدیریت طرح ترسیب کربن در شهرستان اسفراین شش صندوق خرد اعتباری نیز گشایش یافته است که تا کنون ارزش سرمایه گذاری این صندوق ها به 30 میلیون تومان رسیده است.
وی اعلام کرد: مسئول برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ایران نیز قول اعطای اعتبارات به این صندوق ها به منظور حمایت مالی از آنها را به استان داده است.
افزون بر این، صابری به تولیدات اعضای گروه های توسعه روستایی این مناطق نیز اشاره کرد و گفت: سازمان فنی و حرفه ای استان نیز با ارائه آموزش ها به این اعضا زمینه های آشنایی آنان را در زمینه بسته بندی محصولات فراهم می کند تا محصولات غذایی و صنایع دستی تولید شده اعضا با سلیقه مصرف کنندگان همخوان شود.
انتهای پیام/ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک