شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲/۶/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۵:۰۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۵ - اذان مغرب:۱۶:۴۳:۰۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۳۷۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۲ - ساعت ۲۲:۹

سایت وزارت نفت عربستان سعودی هک شد+عکس

در پي اقدامات و مواضع ضدايراني رژيم آل سعود، گروهي که خود را ايراني معرفي کرده، وب سايت وزارت نفت عربستان سعودي را هک کردند.
به گزارش اترک نیوز به نقل از مشرق،  در پي حملات سايبري سال گذشته، وزير اطلاع رساني عربستان سعودي اعلام کرده بود که هک کردن سايت هاي دولتي به معناي تجاوز به امنيت کشور است و عاملان آن به اشد مجازات محکوم خواهند شد.

در پي اقدامات و مواضع ضدايراني رژيم آل سعود، گروهي که خود را ايراني معرفي کرده مي گويند، وب سايت وزارت نفت عربستان سعودي را هک کرده اند.طبق تصويري که بر روي صفحه اينترنتي وزارت نفت سعودي منتشر شده است، اين گروه هکري مدعي شده است که ما به فرماندهي "قاسم سليماني" به زودي آل سعود را محو خواهيم کرد.

سايت وزارت نفت عربستان سعودي هک شدطبق گزارش ها، حملات سايبري عليه وزارتخانه ها و مراکز رسمي و همچنين شرکت هاي سعودي تشديد شده است.چندي پيش نيز گروهي، پايگاه اينترنتي روزنامه سعودي "عکاظ" را هک کرده بودند.سال گذشته نيز و در پي حملات سايبري عليه پايگاههاي اينترنتي عربستان سعودي، وب سايت وزارت کشور سعودي هک شد.به گزارش العربيه، در پي اين حملات وزير اطلاع رساني عربستان سعودي اعلام کرده بود که هک کردن سايت هاي دولتي به معناي تجاوز به امنيت کشور است و عاملان آن به اشد مجازات محکوم خواهند شد.
 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک