پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۴۴۴۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۰۷ - ساعت ۹:۵۲

فرمانده انتظامی گرمه معارفه شد / کاهش ۲۷ درصدی جرائم در گرمه

جانشين فرماندهي انتظامي خراسان شمالي در جلسه توديع و معارفه فرمانده انتظامي شهرستان گرمه از کاهش ۲۷ درصدي آمار جرائم در اين شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
فرمانده انتظامی گرمه معارفه شد / کاهش ۲۷ درصدي جرائم در گرمه,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری گرمه، آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان گرمه با حضور سرهنگ قرایی جانشین فرماندهی انتظامی خراسان شمالی و اعضای شورای اداری و تأمین شهرستان گرمه برگزار شد.

علی محمدزاده فرماندار شهرستان گرمه در این مراسم گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از امن‌ترین کشورهاست و مردم در سایه این امنیت در مسیری قرارگرفته‌اند که راه توسعه برای آنها هموار است.

وی اساس شکل‌گیری هر حکومتی را امنیت دانست و افزود: امنیت یک تولید اجتماعی است و همه مردم و مسئولان در آن دخیل هستند و این مرهون تعامل و همکاری ادارات و نهادها در نظام جمهوری اسلامی است.

محمدزاده اظهار داشت: اهمیت و ارزش کار نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست و این نهاد در ایجاد نظم و آرامش نقش مؤثر و قابل قبولی را ایفا کرده است.

رئیس شورای تأمین شهرستان گرمه با بیان اینکه امنیت موجود در این شهرستان مرهون تلاش، مشارکت مردم و همدلی مسئولان مربوطه است، خاطرنشان کرد: امروز شهرستان گرمه در بحث جرائم و آسیب‌های اجتماعی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از کاهش خوبی برخوردار بوده است.

همچنین در این جلسه سرهنگ قرایی جانشین فرماندهی انتظامی خراسان شمالی در سخنانی مأموریت اصلی نیروی انتظامی را تأمین امنیت عنوان کرد و گفت این نیرو ۱۲۶ مأموریت دارد که هرکدام در جای خودش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی یکی از مهمترین اهداف کارکنان این نیرو را خدمت‌رسانی به مردم دانست و گفت: بایستی در هر مقامی که هستیم به نحوی عمل کنیم که شایسته این مردم باشد.

سرهنگ قرایی از رسانه‌ها به‌عنوان یکی از مهمترین عوامل معرفی اقدامات مؤثر نیروی انتظامی یادکرد و بر تعامل هر چه بیشتر در این زمینه تأکید کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان شمالی افزود: در شهرستان گرمه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد کاهش جرائم داشتیم که این نشان از عملکرد مثبت مجموعه شهرستان دارد.

خاطرنشان می‌گردد در پایان این جلسه از زحمات سرهنگ رختیانی تقدیر و سرگرد حدادیان به‌عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان گرمه معرفی شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک