سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۲:۲۸ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۳۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۷:۳۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۴۴۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ - ساعت ۹:۴۹
فرماندار گرمه خبر داد:

بهره برداری از پروژه‌های۱۰۰ درصد تکمیل شده‌ در هفته دولت

فرماندار گرمه گفت: در هفته دولت تنها پروژه‌هایی که به‌صورت 100 درصد تکمیل شده‌اند به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری گرمه، محمدزاده فرماندار شهرستان گرمه در جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت هفته دولت با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) گفت: منطق ملت و دولت ما منطق قرآن است و هیچ قدرتی نمی‌تواند با ملتی که همه‌چیز خود را از خدا می‌داند، مقابله کند.

وی اسلامی بودن را از اساسی‌ترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: در دوران دفاع مقدس به‌واسطه وجود دو ابرقدرت آمریکا و شوری، تنها نگاه مادی در جهان حاکم بود اما انقلاب اسلامی ایران با مطرح کردن معنویت پا به عرصه نهاد و دیدگاه جدیدی را بر پایه دین در دنیا حاکم ساخت و تا امروز نیز بر همین اساس حرکت نموده است.

محمدزاده دومین ویژگی انقلاب اسلامی ایران را مردمی بودن آن عنوان کرد و اظهار داشت: انقلاب ما را کوخ‌نشینان رقم زدند و صاحبان و مسئولین اصلی این انقلاب نیز همین مردم هستند.

وی یادآور شد: برنامه‌ریزی برای بزرگداشت هفته دولت باید بر اساس همین دو ویژگی باشد زیرا اگر این دو خصلت کنار گذاشته شود نتیجه آن برپایی نظام طاغوت خواهد بود.

 

فرماندار شهرستان گرمه هفته دولت را بهترین فرصت برای ارائه عملکرد دولت به مردم دانست و تأکید کرد: ارائه آمارها و گزارش‌ها به مردم باید صادقانه و شفاف باشد چون در این صورت مردم نیز کمبودهای موجود را خواهند پذیرفت.

وی از تشکیل 5 کمیته برای هماهنگی بیشتر در اجرای برنامه‌های این هفته خبر داد و اضافه کرد: کلیه دستگاه‌ها و ادارات شهرستان باید در اسرع وقت لیست پروژه‌های آماده افتتاح و کلنگ زنی خود را به مجموعه فرمانداری اعلام کنند.

علی محمدزاده تأکید کرد: در هفته دولت تنها پروژه‌هایی که به‌صورت 100 درصد تکمیل شده‌اند به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.

وی همچنین گفت: در طول این هفته 3 برنامه پرسش و پاسخ با مردم در سه‌ نقطه شهری برگزار می‌شود و مسئولین باید با اطلاعات کامل در این نشست‌ها حضور داشته باشند.

حجت‌الاسلام امانی امام‌جمعه موقت شهر درق نیز در ابتدای این جلسه با اشاره به حدیثی از امام حسین (ع) یکی از نعمت‌های الهی را خدمت به مردم دانست و افزود: اگر این خدمت از سوی مسئولین به‌درستی انجام شود ثوابش از بسیاری از امور جاری ما بیشتر خواهد بود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک