سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۲:۲۸ - اذان ظهر:۱۲:۳۸:۳۶ - اذان مغرب:۲۰:۱۷:۳۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۴۵۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ - ساعت ۹:۲۹

کاهش ۴ میلیاردی بودجه گرمه

فرماندار شهرستان گرمه گفت: بودجه امسال شهرستان گرمه 62 میلیارد و 840 میلیون ریال است و با توجه به کاهش اعتبارات در سال جاری مسئولان باید با تلاش شبانه‌روزی، در راه توسعه شهرستان گام بردارند.
 کاهش 4 میلیاردی بودجه گرمه,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری گرمه، محمدزاده فرماندار شهرستان گرمه در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان که با هدف توزیع اعتبارات سال 94 برگزار شد با بیان اینکه تصمیمات کمیته برنامه‌ریزی نقش مؤثر و تعیین‌کننده‌ای در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه‌های کلان شهرستان در بخش‌های مختلف ایفا می‌کند، جایگاه این کمیته را در ایجاد و اصلاح زیرساخت‌های شهرستان حائز اهمیت دانست و گفت: همه مسئولان دستگاه‌های شهرستان با هم‌اندیشی و تشریک‌مساعی، ضمن ایجاد پویایی، تحرک و افزایش کارایی و بازدهی در حوزه مدیریت خود، با ارائه ابتکارات و ایده‌های نو، به رشد و توسعه شهرستان در بخش‌های مختلف کمک کنند.

وی با توجه به کاهش اعتبارات در سال جاری تأکید کرد: پروژه‌های نیمه‌تمام در اولویت شهرستان است و از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست با تلاش شبانه‌روزی در راستای توسعه و سازندگی این شهرستان گام‌های جدی و اساسی بردارند.

علی محمدزاده میزان اعتبارات این شهرستان در سال جاری را 62 میلیارد و 840 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف دولت ایجاد اشتغال و توجه به بخش کشاورزی است ازاین‌رو بیشترین اعتبار به مبلغ 10 میلیارد و 750 میلیون ریال به حوزه کشاورزی این شهرستان ابلاغ گردیده است.

وی ابلاغ اعتبارات به حوزه های آموزشی و راه‌ها را به ترتیب با مبالغ 6 میلیارد و 350 میلیون ریال و 5 میلیارد و 150 میلیون ریال در رده‌های بعدی عنوان کرد.

فرماندار در پایان از ادارات خدمات رسان خواست تا لیست تجهیزات موردنیاز خود را به فرمانداری اعلام کنند تا در این خصوص با مرکز استان رایزنی‌های لازم صورت گیرد.

خاطرنشان می‌گردد بودجه سال 94 شهرستان گرمه از محل ماده 180 و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، 4 ميليارد ريال کاهش یافته است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک