شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۶:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۹:۴۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۴۷۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ - ساعت ۹:۲۱

شمار کشته های حادثه مکه به ۱۰۷ تن رسید

اداره دفاع مدنی عربستان شب گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد: آمار اولیه حادثه سقوط بالابر در مسجد الحرام در مکه بالغ بر 107 کشته و238 زخمی است.
به گزارش اترک نیوز به نقل از ایرنا، روزنامه الریاض چاپ عربستان، در اطلاعیه اداره دفاع مدنی عربستان آمده است : 15 تیم های امداد رسانی در محل حاضر است وعلاوه بر این تعداد تیم های جست وجو ،نجات عربستان ، الهلال الاحمر وامور بهداشتی نیز در محل مستقر هستند.
روزنامه عربستانی الریاض ادامه داد: خالد فیصل امیر منطقه مکه دستور تشکیل کمیته تحقیقات برای شناسایی فوری علل حادثه سقوط بالابر در بیت الله مکه را صادر کرد. 
به گزارش این روزنامه، امیر منطقه مکه همچنین دستور داد تا همه نهادهای ذی ربط برای کمک رسانی به آسیب دیدگان حادثه بسیج شوند. 
در پی طوفان شدید در مکه مکرمه و وقوع حادثه سقوط یک بالابر در عصر روز جمعه (20 شهریور) در مسجدالحرام تاکنون 107 تن کشته و 238 تن زخمی شدند که در میان آنها 25 زائر ایرانی مجروح و متأسفانه یک زائر ایرانی جان خود را از دست داد.
انتهای پیام / 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک