شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۶:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۹:۴۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۴۷۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۶ - ساعت ۲۳:۵۵
جانشین فرمانده پلیس راهور ناجا:

۸۶ درصد کشته های تصادفات در خراسان شمالی موتورسوار و عابر پیاده هستند

جانشین فرمانده پلیس راهور ناجا گفت: 86 درصد کشته های تصادفات درون شهری در خراسان شمالی را موتورسواران و عابران پیاده تشکیل می دهند.
86 درصد کشته های تصادفات در خراسان شمالی موتورسوار و عابر پیاده هستند,
به گزارش اترک نیوز، سردار موسی امیری ، جانشین فرمانده پلیس راهور ناجا در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بالابودن سهم کشته های موتور سوار و عابر پیاده در خراسان شمالی، اظهار داشت: 86 درصدی کشته های درون شهرهای  این استان موتور سوار و یا عابرپیاده هستند.
وی با اشاره به لزوم اصلا ح زیرساخت های استان  گفت: باید با استفاده از ابزار های تشویقی برای مردم و موتور سواران از قبیل استفاده از بیمه فرهنگ سازی درستی دراین راستا صورت گیرد.
وی متذکر شد: نمی توان با ملاحظات و دلسوزی و تفکیک قشر فقیر و غنی  قانون را به درستی اجرا کرد و نباید مسائل عاطفی را در موضوعات اجرای قانون دخیل کرد تا قانون برای همه یکسان باشد .
وی افزود: هم اکنون 51 درصد کشته های حوادث رانندگی در کشور سر صحنه و 49 درصد خارج از صحنه به وقوع می پیوند.
وی اظهار کرد: این در حالی است که میانگین کشته های درون شهری کشور در مسیر بیمارستان 7 درصد و در خراسان شمالی 12 درصد است که می طلبد بخش های مختلف از جمله اورژانس تقویت شوند.
سردار امیری درادامه از محور چمن بید به عنوان شاهراه اصلی ارتباط زائران علی ابن موسی الرضا(ع) یاد کرد و گفت: براساس آمار امسال دراین محور 199 فقره تصادفات فوتی و جرحی به وقوع پیوسته که 35 کشته و 178 مجروح داشته است.
وی مهمترین علت تصادفات دراین محور را انحراف به چپ به دلیل عرض کم جاده و نبود راه فرار و در نتیجه دچار شدن به حادثه رخ به رخ دانست.
سردار امیری در رابطه با وضعیت خراسان شمالی بااشاره به روند کاهشی وقوع تصادفات رانندگی در این استان، اظهار داشت: در مجموع سوانح درون و برون شهری این استان شاهد کاهش چهار درصدی تلفات بوده ایم.
انتهای پیام/ب
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک