سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۴۶:۵۳
بجنورد
۳۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فرهنگی | کد خبر: ۵۱۶۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ - ساعت ۱۰:۹
عکاس برجسته کشوری:

خراسان شمالی یکی از پتانسیل های بی نظیر برای عکاسی طبیعت است

عکاس برجسته طبیعت کشوری گفت: تصور من از طبیعت بی نظیرخراسان شمالی با آنچه دیدم بسیار متفاوت بود و قطعا یکی از پروژه های عکاسی من درآینده خواهد بود .
خراسان شمالی یکی از پتانسیل های بی نظیر برای عکاسی طبیعت است,بردیا سعادت+ عکاسی طبیعت+ خراسان شمالی
بردیا سعادت عکاس برجسته کشوری که بیشتر به عکاسی در لند اسکیپ شهرت دارد در خصوص نوع سبک عکاسی خویش در حاشیه برگزاری ورکشاپ عکاسی به خبرنگار اترک نیوز گفت: من به تمام ژانرهای عکاسی را علاقه دارم ولی عکاسی از طبیعت و لند اسکیپ علاقه خاص من است که عکاسی لند اسکیپ به سه دسته توصیفی، انتزاعی و احساسی تقسیم می شود و من بیشتر به سبک احساسی تمایل دارم.
وی افزود: با توجه به ژانر عکاسی که انتخاب کرده ام زیاد در سفر هستم و به مناطق مختلف ایران سفر کرده ام اما اولین بار است که به استان خراسان شمالی سفر می کنم و می توانم بگویم تجربه بی نظیری بود.
وی تصریح کرد: ذهنیتی که من از طبیعت خراسان شمالی داشتم با آنچه دیدم متفاوت است و استان خراسان شمالی پتانسیل خوبی برای عکاسی در ژانرهای مختلف طبیعت دارد.
سعادت با اشاره به اینکه قبل از سفر به استان خراسان شمالی با بسیاری از عکاسان خراسان شمالی در ارتباط بوده است و سبک آثار آنها را می شناسد، گفت: بیشتر عکاسان خراسان شمالی در بین عکاسان کشوری مطرح هستند وآنچه که من از آثار دوستان عکاس متوجه شده ام بیشتر در سبک مستند اجتماعی فعالیت دارند و در این زمینه هم شاهد موفقیت های آنها در جشنواره های مختلف بوده ایم که در جشنواره زعفران تربت شاهد این ادعا بودم که بیشترین عناوین را عکاسان خراسان شمالی کسب کردند.
وی ادامه داد: با توجه به استعداد هایی که در این استان هست دور از انتظار نیست که استان خراسان شمالی در سطح کشور و حتی بین المللی مطرح شود .
این عکاس مطرح در سبک لند اسکیپ گفت:احساس می کنم دوستان هنرمند عکاس در ژانر طبیعت کم کار هستند پتانسیلی که در این منطقه برای طبیعت و لند اسکیپ و حتی حیات وحش وجود دارد فوق العاده است  و امیدوارم دوستان عکاس به سمت این ژانر های عکاسی هم بروند. 
وی در پایان خاطر نشان کرد: خیلی از دوستان هنرمند که در عکاسی طبعیت فعالیت می کنند تمرکز خود را بر روی ثبت عکس می گذارند و در بحث پروسس کم کاری می کنند بحث ادیت و پروسس در عکاسی طبیعت بعد از ثبت اهمیت بیشتری دارد. اگر می خواهیم عکاس موفقی باشیم در کنار پیشرفت در ثبت و کار با دوربین باید در بحث ادیت هم رشد کنیم .
کارگاه آموزشی و ورکشاپ عکاسی با حضور بردیا سعادت در تاریخ 28و 29 آبان به همت خانه عکاسان حوزه هنری خراسان شمالی برگزار شد.
انتهای پیام/ص
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک