دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فرهنگی | کد خبر: ۵۴۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ - ساعت ۱۰:۵۴

هنرمند شیروانی رتبه اول بخش پوستر جشنواره تئاتر فجر را کسب کرد

زیبایی؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: سعید رضوانی از هنرمندان حوزه تئاتر این شهرستان در بخش پوستر سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر مقام نخست را کسب کرد.

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری شیروان؛ "احمد زیبایی" رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان اظهار داشت: هنرمند شیروانی در بخش پوستر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به عنوان نفر اول این بخش انتخاب و از وی تجلیل شد.

زیبایی گفت: سعید رضوانی از فعالان حوزه تئاتر شهرستان شیروان و جامعه فرهنگی و هنری این شهرستان می باشد که موفق به کسب رتبه نخست بخش پوستر رویدادهای مرتبط با تئاتر شده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شیروان گفت: سعید رضوانی، هنرمند شیروانی 27 ساله و اهل شیروان و تحصیلات وی کارشناسی عمران است و تاکنون برگزاری پنج نمایشگاه اختصاصی پوستر در خراسان شمالی، مدیر هنری و طراح بولتن و پوستر چهارمین جشنواره منطقه‌ای هنرهای تجسمی سیره نبوی و علوی، مدیر هنری بخش طراحی و بولتن‌های جشنواره‌های سوم، چهارم، پنجم تئاتر خراسان شمالی، پوستر برگزیده در نمایشگاه ششمین جشنواره هنرهای تجسمی امام رضا(ع)، مدیر هنری و گرافیست گروه بین‌المللی تئاتر مهتاب، موسس و مدیر هنری آتلیه طراحی کلاژ را در کارنامه خود دارد.

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک