چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۶۲۳۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ساعت ۱۳:۲۸
مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی اعلام کرد:

۵۸۳ متقاضی در نوبت اخذ تسهیلات مسکن زوجین/ جزئیات جدید پرداخت تسهیلات

مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی با اعلام اینکه شروط قبلی اعطای تسهیلات حساب صندوق پس انداز یکم به زوجین حذف شد، گفت: در حال حاضر 583 نفر متقاضی در استان در نوبت دریافت این تسهیلات هستند.
583 متقاضی در نوبت اخذ تسهیلات مسکن زوجین/ جزئیات جدید پرداخت تسهیلات,وام مسکن زوجین+ شرایط تسهیلات + بانک مسکن+ خراسان شمالی
به گزارش خبرنگار اترک نیوز، مجید اسدی فر، مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شروط تاریخ عقد و ازدواج اول برای اعطای تسهیلات حساب صندوق پس انداز یکم به زوجین حذف شد.
اسدی فر گفت: سقف اعطای تسهیلات حساب پس انداز یکم برای زوجین متقاضی به منظور ساخت و خرید مسکن در شهر بجنورد 120 میلیون تومان و در سایر شهرهای خراسان شمالی 80 میلیون تومان است.
وی با بیان اینکه کارمزد این تسهیلات 11 درصد و مدت بازپرداخت آن 12 سال است، افزود: متقاضیانی که از محل دریافت این تسهیلات قصد خرید مسکن دارند باید مسکنی را خریداری کنند که عمر آن زیر 15 سال باشد.
وی خاطر نشان کرد: متقاضی به ازای هر مبلغ از وام درخواستی از حساب صندوق پس انداز یکم می بایست 50 درصد از مبلغ تقاضا شده خود را به مدت یک سال در بانک مسکن سپرده گذاری کند تا تسهیلات به او اعطا شود.
اسدی فر با بیان اینکه تاکنون برای 588 متقاضی دریافت این تسهیلات حساب افتتاح شده، گفت: تاکنون به پنج متقاضی از محل این حساب، تسهیلات اعطا شده است.
وی در بخشی دیگر از سخن خود به تسهیلات بافت فرسوده نیز اشاره کرد و افزود: سقف تسهیلات بافت فرسوده برای شهر بجنورد 40 میلیون تومان و در سایر شهرهای خراسان شمالی 30 میلیون تومان است.
وی گفت: کارمزد این تسهیلات 18 درصد است که مدت بازپراخت آن نیز مشخص نشده است.
این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه این بانک متعهد به پرداخت تسهیلات بافت فرسوده برای 900 واحد مسکونی در استان است، یادآور شد: تاکنون به 25 متقاضی تسهیلات بافت فرسوده اعطا شده است.
وی همچنین افزود: در استان 213 نفر متقاضی دیگر نیز خواستار دریافت این تسهیلات شده اند که باید 69 میلیارد و 100 میلیون ریال به آنان تسهیلات اعطا شود. 
وی افزود: از 213 تقاضای ثبت شده برای دریافت تسهیلات بافت فرسوده، 52 تقاضا در شهر بجنورد، 160 تقاضا در شهر شیروان و یک واحد در شهر اسفراین ثبت شده است که آنان در مرحله دریافت تسهیلات هستند.
مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی همچنین به پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی ساخت مسکن بدون سپرده گذاری با کارمزد 18 درصد نیز اشاره کرد و گفت: سقف مبلغ اعطای این تسهیلات به مسکن هایی که با مصالح سنتی در شهر بجنورد احداث می شوند 90 میلیون تومان و در سایر شهرهای خراسان شمالی 70 میلیون تومان است .
وی افزود: سقف مبلغ اعطای این تسهیلات به مسکن های صنعتی ساز در شهر بجنورد نیز 110 میلیون تومان و در سایر شهرهای خراسان شمالی 90 میلیون تومان است.
اسدی فر در خاتمه عنوان کرد: تاکنون بیشترین اعطای تسهیلات بانک مسکن به متقاضیان خراسان شمالی برای احداث مسکن از محل تسهیلات مشارکت مدنی بدون سپرده و تسهیلات بافت فرسوده بوده است.
انتهای پیام/
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک