شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰/۱/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۶۲۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ساعت ۸:۴۳

کشف زمین خواری ۲۲ هکتاری در "راز و جرگلان"

فرمانده انتظامي استان خراسان شمالی از كشف يک فقره زمين‌خواري 22 هکتاري به ارزش يک ميليارد و 400 ميليون ريال در شهرستان رازوجرگلان خبر داد.
کشف زمين خواري 22 هکتاري در
به گزارش گروه دریافت خبر اترک نیوز، سردار "عليرضا مظاهري" با اعلام اين خبر گفت: در پي ارجاع يک فقره پرونده با موضوع تصرف غير قانوني اراضي ملّي در شهرستان راز و جرگلان، ماموران پليس آگاهي موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. 
اين مقام ارشد انتظامي در استان، افزود: شاکي پرونده با حضور در پليس آگاهي شهرستان راز و جرگلان اظهار داشته که يک قطعه زمين کشاورزي به ابعاد 16 هکتار و ثمن معامله يک ميليارد و 400 ميليون ريال از شخصي خريداري کردم و اخيرا متوجه شدم وي قسمتي از اراضي ملّي را به من فروخته است. 
وي بيان داشت: ماموران با توجه به اظهارات شاکي براي احراز صحت و سقم موضوع، استعلامات لازم را از اداره منابع طبيعي بعمل آوردند که در نهايت مشخص شد، اظهارات شاکي صحت داشته و 22 هزار متر مربع از زمين مطروحه جزء اراضي ملّي قراردارد. 
فرمانده انتظامي استان خراسان شمالي خاطرنشان کرد: متهم به پليس آگاهي احضار و از وي پيرامون تصرف و فروش اراضي ملّي بازجوئي بعمل آمد که به بزه انتسابي خود معترف شد و پرونده متشکله پس از تکميل تحقيقات، جمع آوري اسناد و مدارک به مراجع قضائي ارسال شد. 
سردار مظاهري همچنين با اشاره به تشديد مقابله با زمين خواري، تصريح کرد: يكي از ماموريت هاي پليس آگاهي نيروي انتظامي، مبارزه با جرايم اقتصادي است كه اين ماموريت توسط اداره مبارزه با جرائم اقتصادي پليس آگاهي انجام مي شود. 
وي در پايان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده موارد مشكوک سريعا با مرکز فوريت هاي پليسي 110 تماس برقرار کنند و يا با مراجعه حضوري كارآگاهان را در جريان جزئيات موضوع قرار دهند تا رسيدگي به اين پرونده ها در دستوركار پليس قرار گيرد. 
انتهای پیام/
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک