چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۹:۳۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۵:۱۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس یاداشت | کد خبر: ۶۳۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ساعت ۱۰:۳۹
چرا مردم فاروج از میز خدمت دولت استقبال نکردند؟

آنطرف میز خدمت دولت در فاروج خالی بود/ مردم نبودند

یکی از حرکت های خوبی که در هفته دولت انجام می شود تشکیل میز خدمت برای پاسخگویی به مشکلات مردم است اما اینبار در فاروج آنطرف میز خدمت دولت خالی بود.
آنطرف میز خدمت دولت در فاروج خالی بود/ مردم نبودند,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری راه فاروج، به زعم خود دولتی ها، هفته دولت فرصت مناسبی برای گفتگوهای دو طرفه با مردم است، امسال هم که شعار هفته دولت با عنوان «اقدام و عمل، ملت و دولت، امیدوار و استوار»  نامگذاری شده شاید به این بخش باید بیشتر توجه کرد، معرفی خدمات دولت، امید را در دل مردم پررنگ تر می کند واز سویی شنیدن مشکلات مردم، زمینه را برای برنامه ریزی کارساز تر برای دولتمردان فراهم می کند.

گرامی داشتن مردم در تمامی ادیان و فرهنگ ها جایگاه والایی دارد و تمامی بزرگان دین و صاحبان اندیشه بر آن تاکید نموده اند.رعایت حرمت انسانها بنیادی ترین ارزش نظام اسلامی است .بین رضایت مردم و رضایت خداوند و بین تکریم انسانها و تکریم خداوند ،ارتباط مستقیم وجود داد.در جهان بینی اسلامی، راه خدا از میان خلق میگذرد یعنی بدون تکریم انسانها و جلب رضایت آنها ،رضایت و بندگی خداوند امکانپذیر نیست.

هفته دولت فرصت مناسبی است که اگر  مدیر یا مسئولی  نتوانسته آنطور که باید پاسخگوی مردم باشد، اینبار به جای گوش سپردن، واقعا بشنود که خواسته به حق مردم چیست تا بتواند موثر تر گام بردارد.

یکی از رویکردهای خوب دولتی ها در فاروج، تشکیل میز خدمت برای پرسش وپاسخ بدون واسطه مردم ومسئولان است که معمولا در هفته دولت انجام می شود.

امسال آنطرف میز خدمت در فاروج خالی بود، مردم نیامده بوده اند، سوال اینجاست که مردم می دانستند ونیامده بودند یا نمی دانستند که نیامده بودند؟

مدیران شهرستان در ساعت اعلام شده در برنامه میز خدمت حضور یافتند نیم ساعتی هم خلاف همیشه که مردم منتظر مسئولان می مانند، منتظر ماندند، اما یا کسی مشکلی نداشت که مطرح کند یا...

شمار مردمی که آمده بودند به انگشتان دست هم نمی رسید.

با قدر دانی از برنامه ریزان این طرح، اما منتظر پاسخ به سوال بی جوابمان هستیم، هرچند در گفتگو با بعضی از شهروندان، شنیدیم که اطلاع رسانی در خصوص برگزاری میز خدمت انجام نشده بود واگر هم شده محدود و به شکلی بوده است که بسیاری از افراد آن را نه دیده ویا شنیده اند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
ناشناس | 1395/06/09
0
0
از ترس مردم اطلاع رسانی نمی کنند چون حرفی برا زدن و پاسخی برای پرسش مردم ندارن
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک