شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۱:۵۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۴۸ - اذان مغرب:۱۷:۱۰:۳۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس حرف مردم | کد خبر: ۶۵۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ساعت ۷:۳۰

پس از روپوشانی جوی آب خیابان های ۱۷شهریورجنوبی و طالقانی شرقی به وسیله ی واحد عمرانی شهرداری و اعتراض

جناب آقای پیلتن، ریاست محترم شورای شهر؛ با سلام و احترام پس از روپوشانی جوی آب خیابان های ۱۷شهریورجنوبی و طالقانی شرقی به وسیله ی واحد عمرانی شهرداری و اعتراض

برخی از شهروندان به شیوه ی پوشش که هیچ تاثیری هم نداشته است، شاهد تکرار این نوع معماری را در ضلع غربی خیابان ۱۷شهریور هستیم که حاصلی برای رهگذران و پارک اتومیبل ها نداشته است.

 زیرا این روپوشانی که سطح جوی آب  بالاتر قرار می گیرد، سبب کاهش عرض خیابان هم می شود. در حالی که اگر سطح جوی آب با نرده های فولادی پوشانیده شود، حدود یک و نیم متر به فضای عبور مرور اتومبیل ها افزوده می شود. اما ظاهرا مرغ واحد عمرانی شهرداری بجنورد فقط یک پا دارد و با شبیه سازی از جوی آب شهرهای بزرگ قصد دارند همان نمونه ها را در شهرمان تکرار کنند که تنها می توان به این دلخوش کرد که این کار هم در جهت زیباسازی شهر است و ولاغیر.

جناب آقای پیلتن؛

عموم شهروندان از جنابعالی و همکارانتان این انتظار را دارند که برابر قانون که در بند ۸ تبصره ی ۴ ماده ی ۷۱ آمده است به وظایف خود بیش از پیش عمل کنید. به عنوان یک شهروند نظرتان را به این موضوع جلب می کنم که با افتتاح پروژه ی هماگ، میزان رفت و آمد در خیابان طالقانی شرقی، چندین برابر امروز خواهد شد!

هم چنان که پیشتر هم گفته شد، پوشاندن روی جوی آب ها با نرده ی فولادی در سطح شهر و حذف آیلندها در مسیر میدان خرمشهر تا میدان دولت( خیابان امام خمینی) تنها راه خروج از بن بستی ست که تا امروز به خاطر سوء مدیریت بدان دچار شده ایم که امیدواریم در چند ماه باقی مانده از سال پایانی دوره ی چهارم شورای شهر، با رویکردی متفاوت از سه سال قبل، طرح هایی از خود به یادگار بگذارید. چرا که حافظه ی تاریخی شهروندان هیچ رفتاری را فراموش نخواهند کرد!

احسان حصاری مقدم

۱۵ آبان ۹۵

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک